Popruh pro dva fotoaparáty

Při fotografování větších akcí je výhodnější mít s sebou dva fotoaparáty, než jeden, u kterého musíte přehazovat objektivy. A pokud dva, pak je vhodné je mít připraveny v pohotovostní poloze.
K tomuto účelu jsme připravili popruh, na který je možné připnout dva foťáky s nasazenými objektivy, oba jednoduše a okamžitě přístupné k použití.

Popruh je zhotoven ze dvou pásů hovězí kůže tl. 2,8 mm pro zaručení vysoké nosnosti. Na zádech jsou pásy spojeny čtvercem zhotoveným ze stejného materiálu.

Kožené pásy jsou se zádovým dílem spojeny ocelovými „D-kroužky“, které spolu s prošitím a nýty zaručují pevnost spojení.
Oba fotoaparáty jsou přes stativový šroub s očkem a uzamykatelnou karabinu přichyceny k dalšímu koženému pásku. Tento je přes ocelovou vsuvku umístěn na hlavním pásu tak, aby se jednoduše po tomto mohl pohybovat a mít tak aparát vždy v pohotovosti.

Jako pojistka proti případnému uvolnění slouží také nylonový pásek, který se přes karabinu připojí do očka klasického fotopopruhu na těle aparátu.
V horní části popruhu jsou další dva kroužky, na které je možné připnout libovolné lehké příslušenství.

Šití a barvení kůže – vzorník

Každý výrobek, u kterého zákazník nepreferuje přirozený vzhled kůže, musí být před použitím nabarven. Abychom umožnili svým zákazníkům výběr, připravili jsme pro vás galerii, ve které si můžete prohlédnout vzorky barev, které mohou být použity pro barvení kůže.
Ve většině případů se k barvení používá pouze jedna barva (jeden odstín). Samozřejmě je ale možné barvy jednotlivých dílů vhodně kombinovat nebo i vytvořit barevné přechody (viz. například větší messenger bag v galerii zakázkové výroby, kde jsou použity přechody světlé do tmavě hnědé spolu se žlutými prvky).

Všechny díly kůže tvořící výsledný výrobek musí být sešity k sobě. K šití kůže používáme pevné voskované nitě, které spolu se stehy ručního šití zaručí, že sešité díly budou spolu pevně spojeny.
A podobně jako u barvení kůže i zde má zákazník možnost volby barvy použité nitě. Obvyklou volbou je použití barvy nitě odpovídající použité barvě kůže. Kdo se chce odlišit, může použít také kontrastní prošití, kdy se třeba na černé kůži použije nit červené barvy.
V následující galerii je uveden přehled všech možných barev námi používaných nití.

Postroj na psa

Kožený postroj na psa je nejen stylovým doplňkem pro vašeho miláčka, ale vzhledem k použitému materiálu může vašemu pejskovi sloužit po celou dobu jeho života. Díky čtyřstrannému zapínaní na přezky nejen, že může být postroj použit pro různé velikosti psů, ale také s tím vaším může i růst bez nutnosti pořízení nového.
Díky povrchové úpravě přírodním voskem je samozřejmá odolnost proti povětrnostním vlivům a díky vnitřnímu polstrování měkkým filcem na dosedacích částech se bude v postroji psí miláček cítit komfortně a postroj jej nebude tlačit.

Vzhledem k ruční zakázkové výrobě je samozřejmě možnost přizpůsobit barevný vzhled vašim přáním a požadavkům, takže jej můžete sladit s ostatními doplňky.

Na svrchní stranu postroje je také možné doplnit zdobení gravírováním nebo rytím s následným dobarvením.

Postroje se vyrábí ve čtyřech velikostech. Pro určení správné velikosti je zapotřebí přesně změřit obvod hrudníku vašeho psa. Pokud by se stalo, že obvod hrudníku bude na pomezí velikosti, doporučujeme vzít velikost větší, aby postroj psa neškrtil.

Velikosti postrojů:
S – obvod hrudi 40 – 50 cm
M – obvod hrudi 51 – 65 cm
L – obvod hrudi 66 – 75 cm
XL – obvod hrudi 76 – 100cm

Postroj je vyroben z kvalitní hovězí kůže „Milled Veg-Tan Single Shoulder“ tloušťky 2,0 – 2,4 mm. Povrchová úprava je barvením v kombinaci dvou odstínů hnědé barvy. Následně je celý povrch ošetřen s ohledem na venkovní použití tak, aby odolával dešti i sněhu.

Prodejní cena postroje (v závislosti na jeho velikosti) :
Velikosti S + M – 1.850,- Kč
Velikost L – 2.075,- Kč
Velikost XL – 2.300,- Kč

Messenger bag

Messenger bag je univerzální taška, ve které lze nosit spoustu potřebných věcí, jako např. peněženku, poznámkový blok, kapesníky, mobil či malý tablet.
Tento konkrétní byl vytvořen s požadavkem na co největší množství kapes a přihrádek při zachování přiměřeně malých rozměrů.

Obsahuje dvě velké vnitřní kapsy, uprostřed jednu na zip a dvě malé na průkazky nebo karty. Na zadní straně messengeru je jedna otevřená, volně přístupná kapsa.
Vnitřní kapsy nejsou chráněny zámkem, proto je nutné mít na zřeteli větší opatrnost při jeho nošení.

Messenger je vyroben z kvalitní hovězí kůže „Milled Veg-Tan Single Shoulder“ tloušťky 2,0 – 2,4 mm. Povrchová úprava je barvením v kombinaci dvou odstínů hnědé a částečné žluté barvy. Následně je celý povrch ošetřen s ohledem na venkovní použití tak, aby odolával dešti i sněhu.

Rozměry messengeru jsou :
výška x šířka x hloubka : 210 x 210 x 100 mm
Prodejní cena : 6.100,- Kč

Midori notes

Dalším jednoduchým výrobkem dle požadavku zákazníka je „Midori“ notes. Jedná se univerzální provedení cestovního zápisníku, jež má tu výhodu, že si jej můžete přizpůsobit svým konkrétním podmínkám a představám.
V případě, že notes zaplníte, jednoduše je možné jej rozšířit o další strany nebo zaplněné vyměnit za čisté.
A stejně jako i jiné výrobky z kůže, tak i desky vašeho notesu budou s vámi stárnout a časem získávat krásnou patinu.

První notes je vyroben z italské hovězí kůže tl. 1,8 mm v barvě „Mohican Tan“. Rozměry notesu jsou 23,5 x 12,5 cm, což jej předurčuje k použití standardního příslušenství s rozměry 21 x 11 cm.

Druhý notes, který má stejné rozměry a tudíž používá i stejné příslušenství, je vyroben z hovězí hlazené třísločiněné kůže tl. 1,8 mm. Povrch je upraven lihovými barvami s hnědým barevným přechodem.

Vzhledem k použitému materiálu a při použití gravírování u prvního notesu, jsou také i jejich ceny rozdílné.
Červený notes má cenu 1.600,- Kč včetně jednoho sešitu se čtverečkovanými listy a dvěma sešity s nelinkovanými listy, celkem se 192 stranami (54 stran čtverečkovaných, 128 nelinkovaných).
Hnědý, se stejným obsahem, má cenu 1.100,- Kč.

Nejen velké „Midori“ notesy je možné vyrobit. Následující notes je velikosti „Passport“, což znamená výšku 150 mm a šířku v zavřeném stavu 105 mm.

Desky notesu jsou opět vyrobeny z italské hovězí kůže tl. 1,8 mm v barvě „Mohican Tan“. Notes obsahuje 192 strany nelinkovaného papíru.
Cena tohoto provedení notesu je 800,- Kč.

Dámská kabelka

Mít kvalitní koženou kabelku a nezaplatit za ni obrovskou sumu? Samozřejmě i to je možné…
Tato kabelka vznikla na základě zákaznického požadavku na malou kabelku z kvalitní kůže.
Jako materiál byla použita italská hovězí kůže tl. 1,8 mm v barvě „Mohican Tan“. Provedení kabelky je jednoduché se zapínáním na dvojitý zip a jednou vnitřní kapsou.

Výsledkem je menší kabelka obsahově vhodná pro peněženku, mobil, klíče a balíček kapesníků …
Celková doba, nutná pro ušití takové kabelky byla 19,9 hodin a její prodejní cena (odrážející použitý typ kůže) byla 6.000,- CZK.

Laserové gravírování

Pro zlepšení vzhledu našich výrobků a jejich personalizaci nabízíme možnost laserového gravírování uživatelského loga nebo libovolného nápisu. Pro gravírování je využívaná laserová gravírka Insma.

Tato gravírka je osazena modrým laserem s výkonem 3000mW, což zaručuje vynikající ostrost výsledného obrazu. Maximální možná velikost je 80 x 80 mm, což si myslím že by mělo postačovat na jakékoliv požadované logo. Jako příklad může sloužit třeba následující obrázek použitý na dámské kabelce…

Technologie, použitá ke gravírování umí pracovat pouze s černobílým obrázkem. Pokud tedy budete mít o tuto službu zájem, je nutné nejprve nám mailem zaslat vaše logo nebo požadovaný nápis. My jej převedeme do černobílé podoby, vyrobíme vzorek, který následně zašleme zpět mailem k odsouhlasení.
Pokud vám bude provedení vyhovovat, přidáte si jednoduše do nákupního košíku položku „Laserové gravírování“ a do poznámky uvedete požadované logo.
Cena za jedno logo je 250,- Kč

Spuštění webu

Dovolujeme si vás přivítat na našich nových stránkách, na kterých bychom vás chtěli seznámit s našimi ručně šitými výrobky z kůže, samozřejmě i s možností jejich zakoupení…
V současné době jsou stránky ve výstavbě a ve zkušebním provozu. Postupně by měly být naplněny patřičným obsahem a jakmile bude pečlivě připraven, tak dojde i ke spuštění e-shopu s naší nabídkou.

O tom všem budete informování jednak na našich stránkách a také na našem facebookovém profilu.