Fotobrašna

Vyrážíte do přírody, na dovolenou, na kulturní akci nebo prostě jen tak někam a chcete mít s sebou svůj fotoaparát včetně vybavení?
Máme pro vás řešení, jak si jej vzít s sebou a přitom mít všechno vybavení ochráněno proti úrazu i povětrnostním vlivům.

Jednoduchá fotobrašna, vyrobená z kvalitní hovězí kůže, má velký vnitřní prostor, který pojme tělo fotoaparátu s nasazeným objektivem, další objektiv a eventuelní příslušenství. Do postranních kapes je možné vložit další drobné předměty jako peněženku nebo mobil…
Brašna má dvojité zapínání z důvodu dvojité zadní stěny tvořící kapsu, do které se pohodlně vejde tablet pro úpravu a archivaci fotografií na cestách.

Vnitřní prostor brašny může být použit jako celistvý. V tomto případě ale není jeho obsah nikterak chráněn a může dojít k poškození techniky. Z toho důvodu doporučujeme použití vnitřního pouzdra pro lepší ochranu techniky. Brašna je navržena pro použití pouzdra Tenba BYOB 10, které rozšiřuje možnosti využití brašny přidáním dalších kapes pro drobné příslušenství.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *