Šití a barvení kůže – vzorník

Každý výrobek, u kterého zákazník nepreferuje přirozený vzhled kůže, musí být před použitím nabarven. Abychom umožnili svým zákazníkům výběr, připravili jsme pro vás galerii, ve které si můžete prohlédnout vzorky barev, které mohou být použity pro barvení kůže.
Ve většině případů se k barvení používá pouze jedna barva (jeden odstín). Samozřejmě je ale možné barvy jednotlivých dílů vhodně kombinovat nebo i vytvořit barevné přechody (viz. například větší messenger bag v galerii zakázkové výroby, kde jsou použity přechody světlé do tmavě hnědé spolu se žlutými prvky).

Všechny díly kůže tvořící výsledný výrobek musí být sešity k sobě. K šití kůže používáme pevné voskované nitě, které spolu se stehy ručního šití zaručí, že sešité díly budou spolu pevně spojeny.
A podobně jako u barvení kůže i zde má zákazník možnost volby barvy použité nitě. Obvyklou volbou je použití barvy nitě odpovídající použité barvě kůže. Kdo se chce odlišit, může použít také kontrastní prošití, kdy se třeba na černé kůži použije nit červené barvy.
V následující galerii je uveden přehled všech možných barev námi používaných nití.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *