Postroj na psa

Kožený postroj na psa je nejen stylovým doplňkem pro vašeho miláčka, ale vzhledem k použitému materiálu může vašemu pejskovi sloužit po celou dobu jeho života. Díky čtyřstrannému zapínaní na přezky nejen, že může být postroj použit pro různé velikosti psů, ale také s tím vaším může i růst bez nutnosti pořízení nového.
Díky povrchové úpravě přírodním voskem je samozřejmá odolnost proti povětrnostním vlivům a díky vnitřnímu polstrování měkkým filcem na dosedacích částech se bude v postroji psí miláček cítit komfortně a postroj jej nebude tlačit.

Vzhledem k ruční zakázkové výrobě je samozřejmě možnost přizpůsobit barevný vzhled vašim přáním a požadavkům, takže jej můžete sladit s ostatními doplňky.

Na svrchní stranu postroje je také možné doplnit zdobení gravírováním nebo rytím s následným dobarvením.

Postroje se vyrábí ve čtyřech velikostech. Pro určení správné velikosti je zapotřebí přesně změřit obvod hrudníku vašeho psa. Pokud by se stalo, že obvod hrudníku bude na pomezí velikosti, doporučujeme vzít velikost větší, aby postroj psa neškrtil.

Velikosti postrojů:
S – obvod hrudi 40 – 50 cm
M – obvod hrudi 51 – 65 cm
L – obvod hrudi 66 – 75 cm
XL – obvod hrudi 76 – 100cm

Postroj je vyroben z kvalitní hovězí kůže „Milled Veg-Tan Single Shoulder“ tloušťky 2,0 – 2,4 mm. Povrchová úprava je barvením v kombinaci dvou odstínů hnědé barvy. Následně je celý povrch ošetřen s ohledem na venkovní použití tak, aby odolával dešti i sněhu.

Prodejní cena postroje (v závislosti na jeho velikosti) :
Velikosti S + M – 1.850,- Kč
Velikost L – 2.075,- Kč
Velikost XL – 2.300,- Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *